Tepe Reklamı

Yaşam Magazin

 • BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN'İN TORUN SEVİNÇİ

  BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN'İN TORUN SEVİNÇİ

  BAŞKAN ZİHNİ ŞAHİN'İN TORUN SEVİNÇİBafra ve Samsun Büyükşehir eski belediye başkanı Zihni Şahin ikinci kez torun sevinci yaşadı. Oğlu Asım Sefa'nın Ömer Zihni isimli çocuğundan sonra  bir kız çoc..
  Devamı 
 • Demi Rose Her pozu olay

  Demi Rose Her pozu olay

  Instagram paylaşımları sayesinde ünlü olan Demi rose paylaşımlarıyla hayranlarını mest ediyor. Cesur pozlarıyla dikkat çeken Rose beğeni rekoru kırdı.Şimdilerde büyük beden modellik yapan ve aran..
  Devamı 
 • Demet Özdemir'in bikinili pozu olay oldu

  Demet Özdemir'in bikinili pozu olay oldu

  Demet Özdemir'in bikinili pozu olay olduTatil sezonunu açan ünlü oyuncu Demet Özdemir, teknede çekilen bikinili pozunu sosyal medya hesabından 'kavuştuk' notuyla paylaştı. Özdemir.in yaptığı payl..
  Devamı 
 • Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Nedir

  Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Nedir

  Süslü kadın bisiklet turu etkinliği nedir?Süslü Kadınlar Bisiklet Turu bir KADIN etkinliğidir. Bu etkinliği bisiklete binen gönüllü KADINLAR organize etmektedir. 2013 yılında İz..
  Devamı 
 • Ömrümüz nasıl geçiyor

  Ömrümüz nasıl geçiyor

  Yapılan araştırmalara göre  ömrümüzün çoğunun nasıl geçirdiğimizi ortaya çıkardı. Yapılan araştırmada son derece ilginç bilgiler yer aldı. İşte araştırma sonuçları.9 yılı televizyon izleyerek...2..
  Devamı 
 • İlk hediye Atakum Belediyesinden

  İlk hediye Atakum Belediyesinden

  Atakum’da doğan bebeklerin Atakumlu olma ayrıcalığını ilk günden hissettiklerini ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Hoşgeldin Bebek projemizle, bugüne kadar 3 bin 500 bebeğe, ilk hediyes..
  Devamı 
 • HABERLER Samsun Vadileri Turist Çekecek

  HABERLER Samsun Vadileri Turist Çekecek

  Başkan Osman Gençin Samsunun gelişimi için ortaya koyduğu vizyon projeleri arasında yer alan Vadi Projeleri şehir insanına çevreyle uyumlu, doğa ile iç içe konforlu bir yaşam imkanı sunuyor. Sağlık ve..
  Devamı 
 • işte meshur Osmanlı Tokadı

  işte meshur Osmanlı Tokadı

  Osmanlı Tokadı, eski dönemlerde Osmanlı askerlerinin düşmanı sersemletmek için gerçekleştirdiği bir eylem olarak bilinmektedir. Şiddeti ve etkisiyle dikkat çeken Osmanlı Tokadı, bir süre sonra günümüz..
  Devamı 
 • mülteci kadınlar

  mülteci kadınlar

  Güzel bir Salı gününden merhaba;Her gün kendine göre özel ve güzeldir. Başımıza gün içeresinde iyi ve kötü haller durumlar gelebilir. Ancak her şey zıddı ile güzeldir. Allah’ın katında abes bir şey yo..
  Devamı