Tepe Reklamı

Kültür Sanat

 • Büyükşehirden ‘Açık Sahne’konseri

  Büyükşehirden ‘Açık Sahne’konseri

  Büyükşehirden ‘Açık Sahne’konseriKoronavirüs önlemleri kapsamında kademeli olarak başlayan normalleşme süreciyle birlikte Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Turizm Daire Başkanlığı, yaz etkinlik..
  Devamı 
 • El sanatları sergisine büyük ilgi

  El sanatları sergisine büyük ilgi

  El sanatları sergisine büyük ilgiSamsun Büyükşehir Belediyesi Kadıköy Mahalle Kültür ve Yaşam Merkezi’nde 180 kursiyerin 12 aylık çalışması sonucu ortaya çıkan el emeği ürünler, sergilendi.Büyükşehir ..
  Devamı 
 • Kent Müzesi sanal ortamda

  Kent Müzesi sanal ortamda

  Kent Müzesi sanal ortamdaKoronavirüs salgını nedeniyle kapatılan ve 1 Haziran itibariyle yeniden açılan Kent Müzesi, sanal ortamdan da ziyaret ediliyor. samsunkentmuzesi.com adresi üzerinden müzenin..
  Devamı 
 • ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI DEĞİLSE NE ZAMAN?

  ŞİMDİ BİRLİK ZAMANI DEĞİLSE NE ZAMAN?

  Çin’de başladı tüm dünyanın korkusu oldu ve geldiğimiz noktada bizim de kaybettiklerimiz 170 sayısına dayandı. Evet, hepimiz bütün dünya genel anlamda hepimiz bir sınavdan geçmekteyiz. Bunun ister bir..
  Devamı 
 • Şimdi birlik ve dirlik zamanı

  Şimdi birlik ve dirlik zamanı

  Merhabalar, iyi bir haftalar diliyorum efendim.Ne kadar iyi bir morale sahip olmasak, şehitlerin acısı yüreğimizi dağlamış olsa da vatan söz konusu olduğunda tüm kelimeler kifayetsiz geliyor kulağıma...
  Devamı 
 • Biz iki önemli mesajı unuttuk

  Biz iki önemli mesajı unuttuk

  Sevgili okurlar; Günlerdir hatta aylardır, senelerdir Doğu Türkistan meselesini duymayan kalmadı.  Gerçi bu aralar Libya meselesi söz konusu olsa da insanların Çinlilerden nasıl işkence çekt..
  Devamı 
 • Kadın olmak ne zor zanaat usta şu dünyada

  Kadın olmak ne zor zanaat usta şu dünyada

  Kendimi bildim bileli Âdem için yaratılmış kadın cinsinin erkeklerden çekmediği kalmadı Allah için. Belki geneleme yapmak doğru değil ama genele bakınca karşıdan böyle görünüyor. Aslında tüm aşk şiirl..
  Devamı 
 • Öğretmen olmak

  Öğretmen olmak

  Bir öğretmen çocuğu olarak defter, kitap kokusu arasında büyüyerek çocuk olmak ve önce öğrenci sonra öğretmen olmak...Sanırım her kız çocuğu gibi babasına aşık bir çocuk olarak büyüdüm.Çok küçük yaşla..
  Devamı 
 • Atakum Kitap Fuarı kapılarını açıyor

  Atakum Kitap Fuarı kapılarını açıyor

  Atakum Belediyesi, 6-15 Aralık 2019 tarihleri arasında bu yıl ilki gerçekleşecek Atakum Kitap Fuarı ile kitapseverlerle buluşacak. Önemli yazarları ağırlayacak ve kitap aşkını dalga dalga yayacak fuar..
  Devamı 
 • Kitap bizden, okuması sizden

  Kitap bizden, okuması sizden

  Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, bu yıl ilki gerçekleşen Atakum Çocuk Kitapları Günleri ve TEMAD Taflan Kütüphanesi'nin açılışını gerçekleştirdi. Çifte açılışlarda kitap okumanın önemine vurg..
  Devamı